MARILYN MANSON FAN CLUB

MARILYN MANSON haberler,resimler,bıyografiler,metal dünyası,gothic,black...

AnasayfaTakvimPortalliSSSÜye ListesiKullanıcı GruplarıAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Çeşitli Beslenme Metotları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
SYSTEM
Kurucu Admin
Kurucu Admin

Erkek
Job/hobbies : KARIkatür:))
Humor : DeLi...

MesajKonu: Çeşitli Beslenme Metotları   Paz Ekim 14, 2007 11:58 am

Bunlar Quinotaur Evinin üyeleri tarafından paylaşılan beslenme metotlarıdır. istekleri üzerine isimleri yayınlanmamıştır.

Beslenmeyi kolaylaştıran en yaygın yolardan biri, hedefinizden size gelen küçük bir enerji bandını tahayyül ederken yavaşça nefes almaktır.

"Beslenme metotlarım, ihtiyacım ve fırsatım ile değişiklik gösterir. Beslenmek için favori mekanım canlı müzik klüpleridir. Örneğin, mekan kalabalık için doğru hisse sahip, fakat hoş mutlu/heyecanlı kalabalığı severim, ve dikilir, odaklanır, ve enerjinin içime akmasına izin veririm. Zamanla bu çabasızca gerçekleşir ve gerçekten enerjiyi içime çekerim, fakat bazı nedenlerden dolayı diğer zamanlar daha fazla çaba gereklidir. Bu olduğunda, daha fazla tahayyül etmek ve kendimi odada yayılan enerjiyi alıyor hissetmek zorundayım. Beslenmeyi sevdiğim diğer mekanlar sinema salonları (komedi, veya aksiyon/macera, dram veya hüzünlü filmlerden nefret ederim), restoranlar (insanlar akşam yemeğine çıktıkların iyi bir ruh hali içersinde olma eğilimi gösterirler, ve durumun cilvesinden hoşlanırım), ve bakkal dükkanları. "

Hilekar bedenini yaymak , geniş kalabalıkları çevreleyen beslenme için mükemmel bir yoldur.

"Şaşılacak derecede yeterli ben sadece kendi enerjimin bir kısmını kullandıktan sonra beslenmek zorundayım. Çoğu kez bir klüpte haftada iki kere beslenirim. Auramı yayarım, ve herhangi bir ışıktan beslenirim (nasıl olduğunu bilmiyorum, ama bazı elektrikli şeylerden beslenebiliyorum) ve serbest gezici enerjiyi süzerim, herhangi verilmiş bir noktada tamamen alçakça. "

"Bir grupla sahnede olmak ve söylediğimiz parçanın ahengini bilmek mekanı salladı…. Etrafa bakınırım ve alkollü uyuşturuculara kim ihtiyaç duyar diye düşünürken kıkır kıkır gülerim… bir şey böyle şeylerden enerji akımından daha fazlasını sana gönderebilirdi…" AngelEyesEsprit

Rol yapmak, şarkı söylemek, veya dinleyicinin dikkatini gerektiren herhangi bir şey, eğer kişi onun için yeteneğe sahipse, beslenmek için tatmin edici yollardır.

"Pekala, yapabildiğim kadar sık kalabalıklardan beslenirim, yalnız bireylerden beslenmek bir parça eksik olabiliyor. Bununla birlikte, kişi her zaman nezih bir kalabalık bulamayabilir, br yeteri kadar açsam, dışarı çıkarım ve küçük miktarlarda enerji alacağım mutlu bireyleri ararım. Bu zaman alabilir, çünkü hiç kimseyi incitmek istemiyorum ve bir çok insan bulmalıyım. Ateş ayrıca yararlı bir yardımdır, fakat yeni apartmanımda şöminem yok. Kalabalıktan beslenirken, yalnızca onu içime teneffüs etmeye yönelirim, açıklaması zor, ama bu nasıl olduğu. Ayrıca, bunu onun hakkında çok fazla düşünmeden yapabiliyorum, eğer kalabalık yeteri kadar heyecanlı ise. Kalabalıklardan beslenmek, kendimi sersemlemiş hissettiriyor. Kolaylıkla yaptığım bireylerden beslenmek eğer fiziksel bir temasım varsa, veya o insana çok yakınsam, tüylerimi diken diken ediyor. "

"zayıfa güçlü olmak için yardımda çok büyük bir güç bulurum, ve elektrik ve lunar/solar enerjiler veya çekimlerin hepsi bedenen şaşırtıcı ve zihnen mükafatlandırıcı. "

"Elverişli durumların bazı enerji kaynaklarından hoşlanıyorum. Şimşek fırtınaları fevkaladedir ve beni deli edebilir. Bir de dolunay ekleyin ve duvarlardan sıçrarım. İnsan kaynaklarından mümkün olduğunca az miktarda enerji almaya dikkat etmeye çalışırım, ve kimi zaman yeterli olmaz. Böyle durumlarda, yaşlı ağaçların yardımcı olduğu gibi doğal kaynaklar ararım."

Elemental enerji çoğu vampir için beslenmek adına zor bir yoldur. Eğer bunun deneyini yapıyorsanız, önce yıldırım fırtınaları veya şelaleleri deneyin. Çoğu zaman tüm elemental şekillerin en kolaylarıdır.
Kullanıcı profilini gör http://scream.niceboard.net

Çeşitli Beslenme Metotları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası