MARILYN MANSON FAN CLUB

MARILYN MANSON haberler,resimler,bıyografiler,metal dünyası,gothic,black...

AnasayfaTakvimPortalliSSSÜye ListesiKullanıcı GruplarıAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Lime Wire ( Full )

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
ChaZ_Scream
Kurucu Admin
Kurucu Admin

Erkek

MesajKonu: Lime Wire ( Full )   Ptsi Ekim 08, 2007 7:33 pm

ArkadaşLar Lime wire gibi güzeL bir paylaşım programını bilmeyen pek fazla kişi yoktur sanıyorum fakat bilmeyenLere kısa bir özet geçeLim ...

Lime wire internet aracılığı ile programı pc'sinde bulunduran her Lan'dan istediğiniz dosyayı sizin bilgisayarınıza çekebilir ...

Bir çok seçeneği mevcut ;
Modem'inize göre hızlandırma ayarları ..
Bir sürü tema ...
Çok sayıda dosya indirebilme ...

Ve en önemLisi araştırmalara göre şu anki en iyi ve en kapsamLı paylaşım programıdır .. Bir kaç dosya indirirken aynı zamanda indirdiğiniz pc'nin sahibi ile chat'te yapabilirsiniz ( ben bunu pek tasvip etmiyorum )

Normal bir modem kullanıyor isen ; options'tan Modem seçeneğini seçersin ve elinden geldiğince aradığın dosyayı modem kullanan bir pc den çekersin ..

ADSL kullanıyor isen ; T1 , T3 ve cable/DSL seçeneğini kendi lime wire'ine göre ayarlayıp , olabildiğince yüksek modemLerden çekersin ..

En çok tercih ediLen ( indirme hızı olsun , bulma hızı olsun ) "T3" normal bir modem'de biLe turbo charghed bağlanmanızı sağlayabilir .... Tabi bunda biraz da pc'nizin iyi olması gerekiyor ...

SöyLentiLere göre Limw wire'den inen dosyaların içLerinde trojan var deniliyordu evet bu doğru çünkü ben bundan nasibimi aldım , ve format atmak zorunda kaldım , iyi bir anti-virüs'ünüz varsa endişelnmenize gerek yok çünkü gelen trojan'Lar ufak .. Ne yazık ki benim pc'de yoktu anti-virüs ve güme gelmiştim her neyse zaten artık bunLardan korkmanıza gerek yok ...

Lime wire'de artık güvenLik duvarı var bu yüzden programın kendisi sizi çektiğiniz dosyada virüs olup olmadığına dair uyaracaktır ....

http://www9.limewire.com/download/LimeWireWin-full.exe -->> Buyrun .!

Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Lime Wire ( Full )   Salı Ekim 09, 2007 4:31 pm

benim herhalde en çok işime yarayan programdır bilgiler için saol kapsamlı bir bilgi wermişsin

Lime Wire ( Full )
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ahmet Kaya 23 full albüm no rapid
» İsmail Hazar ''9'' FuLL ALbüm
» Ziynet Sali 4 Full Albümü
» Hüdai Aksu ''7'' FuLL Albüm
» Zuhal Olcay ''7'' FuLL ALbüm