MARILYN MANSON FAN CLUB

MARILYN MANSON haberler,resimler,bıyografiler,metal dünyası,gothic,black...

AnasayfaTakvimPortalliSSSÜye ListesiKullanıcı GruplarıAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

110dan yeni albüm Kontrol

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
ChaZ_Scream
Kurucu Admin
Kurucu Admin

Erkek

MesajKonu: 110dan yeni albüm Kontrol   Ptsi Ekim 01, 2007 1:15 pm

Elektronik rock müziğinin Türkiye’deki öncü gruplarından olan 110, Temmuz ayının ilk günlerinde DMC etiketiyle çıkardıkları 2. albümleri Kontrol ile başarılı çizgisini korumaya devam ediyor. ‘Düştüm’, ‘Dünya’ ve ‘Çünkü’ adlı parçalarıyla önümüzdeki aylarda 110 seslerini sıkça duyuracak. Candan (Tezel), Ozan (Yılmaz) ve (Mehmet) Esemen’den oluşan kadrosuyla 110, yeni albümlerinin ilk kliplerini ise ‘Düştüm’e çekti.

2003 yılında Candan ve Ozan tarafından temelleri atılan grup Esemen’in de katılmasıyla günümüzdeki halini aldı. 110 ismini İstanbul rock müziğinin iki merkezi olarak gördükleri Taksim ve Kadıköy arası işleyen otobüs hattından esinlenerek alan grup, EMI etiketiyle piyasaya sürdükleri ilk albümleri ‘Atomların Harika Dünyası’ndan çıkardıkları ‘Bitti mi?’, ‘Özledim Seni’, ‘Gölge’ ve ‘Tuzak’ adlı hit parçalarına çektikleri kliplerle ülkemizin önemli müzik kanallarında ağırlıklı olarak yer aldı. Müziğinde elektronik altyapı üzerine kurulu ritmik ve melodik öğelerin öne çıktığı 110 özellikle ‘Tuzak’ isimli parçalarıyla önemli yerli kanallarımızın listelerinde yer almanın yanı sıra MTV European World Chart’ta 6 numaraya kadar yükseldi.

Şu ana kadar Rock İstanbul, Rock’n Coke gibi büyük festivallerde sahne alan, pek çok şehirde mekan ve okul konserleri veren 110 bu yaz Radar Live ile 2007 yazının açılışı yaptı. Önümüzdeki günlerde Zeytinli Rock Festivali’nde yer alacak olan grup, 2007 yazının en büyük organizasyonlarından Rock’n Coke’da da ana sahnede önemli bir performansa hazırlanıyor.
Grup Elemanları:
Candan Tezel - Vokal
Ozan Yılmaz - Klavye
Mehmet Esemen - Gitar
Mehmet Fırıl - Bas Gitar
Mehmet Uludağ - Davul

KONTROL:
1.Kimse Bilmez,
2.Uyuduysan,
3.Çünkü,
4.Dünya,
5.Tek Tek,